Diagnostika a analýza vašeho těla

Změřte si své tělo přístroji InBody 370 a Max Pulse

Chcete vědět, kolik procent vašeho těla tvoří aktivní hmota? Myslíte si, že máte dostatek svalů a přiměřeně tuku? Víte, kolik kalorií spálíte v klidovém režimu? Vyzkoušejte diagnostiku těla a měření tuku na přístroji InBody 370. Jeho výsledky jsou velmi přesné a kromě tělesných proporcí se dozvíte, zda vám nechybí minerály, vitamíny nebo jestli nemáte v těle příliš vody.

Výsledky měření vám vysvětlí tým našich profesionálů a doporučí vám vhodná cvičení, rehabilitaci či složení jídelníčku. Zdraví není jen to, co nás nebolí...

InBody 370 je nejnovější model přístroje InBody pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla. Samotná analýza trvá cca 35 sekund a z výsledků se mj. dozvíte, jak je na tom vaše tělo se svaly, tuky, minerály, proteiny, s vodou, jaká je hodnota bazálního metabolismu i jaké aktivity a v jakém množství jsou pro vás vhodné tak, aby vaše tělo mělo nejen zdravé vnější proporce, ale i vnitřní složení.
Jako doplnění analýzy složení těla přístrojem InBody 370 doporučujeme vyšetření na přístroji Max Pulse.

  • Tělesná hmotnost se skládá ze 4 částí: tělesná voda, bílkoviny, minerály a tuk. Ve zdravém těle jsou všechny složky ve vyváženém poměru, jejich nerovnováha ale vykazuje obezitu (nadbytečný tuk), edém (nevyváženost vody), osteoporózu (nedostatek minerálů) nebo podvýživu (nedostatek bílkovin). I na tyto aspekty dokáže InBody 370 upozornit.
  • Tuk a obezita - při hubnutí je tuk položka, která nás zajímá jako první. InBody 370 změří množství tuku, zjistí, zda se jedná o podkožní či vnitrobuněčný tuk, jeho rozložení v těle a z toho případný stupeň obezity. Dokáže změřit procentuální podíl tělesného tuku, který je důležitý v souvislosti s váhou. Vyšší váha nemusí nutně znamenat obezitu. Proto je důležitý procentuální podíl tělesného tuku k celkové váze, který přesně určí, zda se o obezitu jedná či nikoli.
  • Svaly - hodnotí se stupeň vývoje svalů v každém segmentu (ruce, nohy, trup) a jejich ne/vyrovnaný poměr. Čím více svalů máte, tím vyšší je bazální metabolismus a tím spotřebujete více kalorií v klidovém stavu. Na tomto základě InBody 370 doporučí redukci množství svalů a tuků pro optimální rozložení v těle.
  • Kosterní svaly a tělesný typ - množství kosterního svalu se dá měnit cvičením. Porovnáním množství těchto svalů a útrobního tuku se opět analyzuje stupeň obezity, a rozložením v těle pak tělesný typ a vyváženost horní a dolní části těla.

Pro rezervaci a informace kontaktujte

recepce FITNESS - tel. +420 271 104 132 nebo e-mail: fitness@aquapalace.cz