Kardiozóna

Ne každého láká posilování na strojích, a tak v našem fitness nechybí řada trenažérů, na kterých posílíte hlavní svalové skupiny a díky kardio režimu spálíte tuky. Navíc u nás nebudete stát na trenažéry frontu, máme jich celkem 54!

Kardiozóna nabízí celkem 54 běžeckých, veslařských, crossových i dalších trenažérů.

NENECHTE SI UJÍT!

SPOTEEE

Zaběhejte si se Spoteee po celém světě!

Spoteee vás při běhání zavede, kam si jen budete přát. Jedná se o videozáznamy tras pořízených v ulicích měst i v divoké přírodě, které ubíhají na LCD televizi umístěné před běhacím pásem. Díky Spoteee se proběhnete centrem Paříže, kolem londýnské Temže nebo krásnými místy naší země - třeba Adršpašskými skalami nebo jeskyní Punkva. Budete mít pocit, že opravdu běžíte, a jistě vám to dodá energii pro více kilometrů.

THORAX TRAINER

Exkluzivně v našem fitness! 

Je pro vás sport něco víc než jen zvedání činek? Potřebujete se pořádně zadýchat a vyšťavit? Pak musíte vyzkoušet běžkařský trenažér Thorax Trainer. Dokonale napodobuje běžecké lyžování a je speciálně vyvinutý pro trénink a zlepšení síly, vytrvalosti a stability. Samozřejmě na něm zlepšíte i svou techniku, takže v zimě ve stopě zaválíte. Trenažér používají k tréninku i běžkařští reprezentanti - zkuste na něm dohnat jejich kondici v našem fitness.

 

 

Pro rezervaci a informace kontaktujte

recepce FITNESS - tel. +420 271 104 132 nebo e-mail: fitness@aquapalace.cz