Trénink s osobním trenérem

Osobni treneri Fitness Aquapalace Praha

Lekce osobního tréninku s trenérem trvá 60 minut. Trenér vás naučí, jak cvičit správně, abyste si špatným provedením cviků neublížili, zvolí adekvátní zátěž i počet opakování pro očekávaný efekt.

Individuální fitness trénink a dlouhodobý tréninkový plán se sestavuje dle požadavků klienta a jeho zdravotního stavu. Během tréninku se cvičí na různých stanovištích, s různým závažím a dalším využitím vybavení fitness (např. BOSU, TRX, velké míče apod.).

Osobní trénink doporučujeme všem, kteří chtějí cvičit efektivně a zdravě. Osobní trenér je pro klienta i motivací a cvičení je intenzivnější, než pokud cvičíte samostatně. Všem začátečníkům doporučujeme využít trenéra alespoň na první hodinu, aby vás seznámil se základy posilování. Trenér je vhodný i pro klienty, kteří mají špatné pohybové návyky či preferují vedený trénink.

Cyklus 10 hodin nabízíme za 6 000 Kč. Hodina s trenérem je za 700 Kč. Hodina osobního tréninku pro majitele VIP členství a permanentek Fitness je za 555 Kč. Osobní trénink Twin (pro dvojice): hodinu nabízíme za 990 Kč, 10 hodin za 9 000 Kč.

Pro více informací kontaktujte

recepci FITNESS - tel. +420 271 104 132 nebo e-mail: fitness@aquapalace.cz

Osobní trenéři Fitness