Cvičení BOSU

cvičení BOSU v Praze ve Fitness Aquapalace

Chcete zpevnit svaly celého těla a posílit rovnováhu? Zkuste cvičení Bosu, jehož základem je tréninková pomůcka BOSU Balance Trainer – polokoule, z jedné strany je pevná plocha s úchyty, z druhé je pružná kopule. Cvičení je jednoduché, ale velmi účinné. Při cvičení na nestabilní ploše dochází k zapojení hluboce uloženého svalstva, a proto je BOSU oproti jiným cvičením velmi efektivní k získání lepší kondice a celkovému zpevnění.

Cvičení Bosu vychází z balančních, rehabilitačních a posilovacích cvičení, proto je vhodné úplně pro každého jakékoli věkové kategorie. Bosu nabízí široké možnosti využití, od rychlých, až po pomalé a relaxační cviky.  V současnosti populární balanční pomůcku BOSU využívají při lekcích i osobní trenéři a vrcholoví sportovci.

Cvičení BOSU je zábavným a všestranným cvičením, při kterém:

  • efektivně zapojíte střed těla (tzv. core)
  • dochází k zpevnění svalů, šlach a vazů
  • dochází k zlepšení fyzické kondice a k redukci tuku

Přijďte na lekce Bosu a získáte lepší pocit, naučíte se vnímat své tělo, zlepšíte držení těla. Při pravidelném cvičení vám bude odměnou štíhlejší postava.

BOSU INSPIRATION

Tento typ cvičení vychází z klasického pojetí BOSU, lektorka jej obohacuje o dynamické prvky, je náročnější a proto více vyhovuje jak pokročilejším cvičícím, tak například i mužům. Čekají na vás cviky jako Bosu step, Bosu stenght a Bosu stretch s aktivním využitím dalších doplňků: malých činek, gum, nebo overballů.

Každá lekce je přizpůsobena svou náročností pokročilosti cvičících, lekce vede zkušená lektorka.

Získejte s námi lepší fyzickou kondici, krásné držení těla a štíhlejší postavu!

Pro rezervaci a informace kontaktujte

recepce FITNESS - tel. +420 271 104 132 nebo e-mail: fitness@aquapalace.cz